Vlastik vs Kamil

VLASTÍKOVA DOMÁCÍ PREMIÉRA A ÁČKO TĚŽÍ BODY VENKU

Protože si juniorka z časových důvodů odložila svůj zápas druhého kola s Ořechovem, své první dva zápasy kariéry odehrál v horněmčanském dresu Vlastík až ve třetím kole proti Kunovicím.

A premiéra to nebyla vůbec jednoduchá. Přestože jde o 4.třídu, Kunovice přijely i s hráči, kteří pravidelně hrávají také vyšší třídy. Náš prapor držel především JACKIE, který prohrál jediné utkání a to velmi těsně až v koncovce pátého setu. Kluci bojovali, ale podařilo se jim nashromáždit jen 7 výher a soupeř si tak odvezl 4 body.

Už o týden dříve odjel náš první tým k prvním venkovnímu zápasu do Újezdce. Tým Újezdce má širokou hráčskou základnu a proti tomuto soupeři se nám dlouhodobě příliš nedaří. K soupeři jsme odcestovali bez KOCŮRA, kterého nahradil z juniorky PALI.

Ujezdec D - Horni Nemci A 151023

Utkání odstartovalo v 11:00 excelentním způsobem, když se nám podařilo zvítězit v obou čtyřhrách. Už při prvním rozpinku jsme si oťukávali soupeře a postupně zjišťovali, že máme před sebou těžký úkol. V průběhu jednotlivých zápasů jsme si udržovali mírný náskok, ale soupeř nás nepustil do žádného trháku. Hra se postupně vyrovnávala až do posledního duelu, kdy domácí Újezdec výhrou nakonec srovnal na konečných 9:9. Byl to zajímavý a napínavý zápas až do posledního mače a nakonec odvážíme body za zaslouženou remízu. Nejlepším hráčem byl PALI z juniorky, který 2 body přispěl k exportu bodů do Horního Němčí.

Týden nato jsme si ale odvezli z herny soupeře už všechny 4 body. Perfektní výkon podal především ZIMA, který si bez problémů poradil i s nejzkušenějším hráčem Velehradu Mirkem Kozinou.

 1. Abi

  Hello,

  I’m Abi, an English SEO copywriter and content writer. I excel in crafting blogs, articles, e-commerce product descriptions, SEO content, website content, business service descriptions, newsletter content, brochures, proofreading, social media captions, LinkedIn content, and SOPs.

  My rate is USD 40 for every 1000 words of content. If you don’t have time to plan out your content, we can help you with that.

  Feel free to email me at Contentwriting011994@outlook.com with any current requirements.

  Thanks,

  Abi

Přidej svůj komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.