VAZANY A - HORNI NEMCI A 131122

NÁROČNÝ PROGRAM „B“ TÝMU. BĚHEM PĚTI DNŮ ODEHRAJE 3 ZÁPASY.

„B“ tým má za sebou dva ze šňůry tří po sobě krátce jdoucích zápasů. „A“ tým se poprvé v sezóně vydal na soupeřovi stoly a neuspěl.

V sobotu 12.listopadu k nám přijel s našim „B“ týmem porovnat síly „D“ mančaft Bílovic. Výsledek 9:9 nepotěšil ani jednu stranu, protože oba týmy dál čekají na své první letošní vítězství.

Utkání zahájili lépe hosté, kteří se dostali do vedení 6:3. Naši kluci ale zabrali a krátce před koncem vedli už 9:7. Stačilo jediné vítězství k zisku 4 bodů do tabulky a posunu na 10. místo. Bohužel se nepovedlo. Za remízu jsme získali 2 body, i to však stačilo k odpoutání se z úplného dna a postup na 11.místo před „D“ tým Vlčnova.

Hned o den později odjeli hráči do Bánova, kde dohrávali odložený zápas 3.kola. I když jsme bojovali, 5 vítězných zápasů na vítězství nestačilo.

Snad si chuť spraví už ve středu 16.listopadu, kdy si doma předehrají svůj zápas s Bojkovicemi.

„A“ tým vycestoval v neděli 14.11. k nejvzdálenějšímu soupeři do Ořechova. Ten patří k jednomu z aspirantů na postup do krajských soutěží.

Jen Dvori se přizpůsobil tempu a kvalitě hráčů Ořechova a jako jediný si odvezl dvě individuální vítězství, což je vzhledem ke kvalitě soupeřů a jejich zkušenostem velmi cenný skalp.

Jinak se nám utkání vůbec nepovedlo, což věříme „odnese“ neméně silný tým z Ostrožské Nové Vsi v sobotu 19.listopadu na našich stolech.

Přidej svůj komentář

Přidej svůj komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.